Wola Justowska - Kraków

THE EMAUS

The Emaus składać się będzie z 3 budynków, w których znajdziemy po 4 apartamenty (2 parter oraz 2 piętro 1). 

6 apartamentów o powierzchni ~ 126m2, które będą posiadać  sporych rozmiarów ogródki

6 apartamentów ~ 137m2 z okazałymi tarasami na dachach przynależnymi do konkretnych mieszkań. 

Każdy z apartamentów będzie posiadał 1 miejsce postojowe klasyczne, oraz miejsce postojowe podwójne-zależne (auto za autem). Standardem będzie ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja czy system inteligenty dom. Stawiamy nacisk na doświetlenie każdego z mieszkań, dlatego salony będą posiadały maksymalną liczbę okien. 

Z garażu podziemnego wyjazd na wyższe kondygnacje zapewni nam winda cichobieżna. 
 
Tylko 3 budynki
12 apartamentów
Każdy apartament
z ogrodem lub tarasem na dachu
Prywatna winda
do dwóch apartamentów

The Emaus

Inwestycja nie tylko znajduje się w sąsiedztwie terenów zieleni. Jednocześnie sama w sobie w wielu aspektach odwołuje się do natury. Mieszkańcy docenią z pewnością niepowtarzalną aranżację zieleni części wspólnych. Na dachach budynków powstaną obszerne tarasy. Przewidziano także roślinną elewację, która doskonale wtopi inwestycję w zielone sąsiedztwo okolic Rudawy.

 • INTELIGENTNY SYSTEM KONTROLI WIZYJNEJ Z MOŻLIWOŚCIĄ ALERTOWANIA ZEWNĘTRZNEGO

 • OGRZEWANIE PODŁOGOWE STEROWANIE CENTRALNIE ORAZ Z KAŻDEGO POKOJU OSOBNO

 • Inteligentne systemy automatyzujące codzienne czynności

 • Wewnętrzna instalacja klimatyzacji w salonie i sypialniach

 • Kontrola dostępu za pomocą zdalnie sterowanych sterowników

Części wspólne

 • Bezpieczeństwo

  Prestiż oraz wykonanie inwestycji nie powzala zapominać o bezpieczeństwie mieszkańców oraz ich gości. Inwestycja zostanie wyposażona w nowoczesny system monitorowania wizyjnego z połączeniem do specjalistycznej firmy zapewniającej bezpieczeństwo z szybkim reagowaniem na potencjalne zagrożenia. 

 • Strefa workout

  Inwestycja THE EMAUS będzie posiadała w pełni wyposażoną siłownię oraz saunę.

 • Myjka rowerowa i dla psa

  Każdy mieszkaniec będzie miał możliwość korzystania ze wydzielonej części do naprawy lub umycia roweru. Miejsce to będzie współdzielone ze strefą psiego SPA, w którym będzie można wykąpać swojego pupila po aktywnym spacerze.

Części wspólne

SPA

Pełnowymiarowa sauna wraz z toaletą i prysznicem to bez wątpienia atut. Sauna będzie dostępna dla mieszkańców całą dobę.

Pełnowymiarowa siłownia

Siłownia na terenie osiedla to duża oszczędność czasu oraz możliwość pełnej dowolności ćwiczeń. Inwestor zadbał o pełne wyposażenie siłowni, zarówno w wolne ciężary jak i sprzęt cardio.

Dog&Bike SPA

Zarówno dla fanów zwierząt jak i rowerzystów przygotowaliśmy stacje robocze. Teraz wszystko w zasięgu ręki w specjalnie przygotowanych strefach. Pozwolą one nie przenosić brudu spaceru/wyjazdu na teren apartamentu.

Ekologia i oszczędność

Promując ekologiczne rozwiązania architekci zdecydowali się natomiast na wyposażenie budynków w pompy ciepła oraz instalację ładowarki elektrycznej do auta. Dbając o środowisko, pomyślano także o tym, by THE EMAUS była inwestycją na długie lata. Właśnie dlatego do jej stworzenia wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości materiały.

Ogródki i tarasy

Każde mieszkanie będzie miało prywatny ogródek lub taras na dachu budynku. W okresie wiosenno-letnim będzie to idealna forma spędzania wolnego czasu z dala od miejskiego zgiełku.

Miejsca parkingowe

Twoi goście zawsze znajdą bezpieczne miejsce aby zaparkować samochód w zewnętrznej strefie parkingowej. Wszystko to na terenie inwestycji THE EMAUS. Do każdego mieszkania przewidziany jest specjalny punkt umożliwiający montaż ładowarki do naładowania samochodu elektrycznego.

Folder inwestycji

Zadzwoń Napisz